Slogan
Novosti

Prijavljeni na Smotru mladih pianista

Popis prijavljenih na Smotru mladih pianista koja će se održati u Umjetničkoj školi Matko Bajše Rašan u Labinu, 25 ožujka 2017.

I. KATEGORIJA

1. Ime i prezime: JOSIP BENČIĆ
Mentor: Andrea Milohanić
Program:
I. JOSIPOVIĆ: Etida kao rondo (3′)
A. KHATCHATURIAN: Sonatina u C-duru, III. stavak (4′ 30”)

2. Ime i prezime: AMBRA DAMUGGIA
Mentor: Aleksandra Golojka prof.
Program:
F. Burgmueller: Inqietude op. 100 br. 18 (0,50 min.)
D. Kabalevski: Sonatina op.27 br. 18 ( 1,30 min.)
F. Chopin: Valcer u a molu op. posth. ( 3.01 min.)

3. Ime i prezime: NIKA FABRIS
Mentor: Andrea Milohanić
Program:
M. CLEMENTI: Sonatina op.36 br.5, III. stavak (2’50”)
A. KHACHATURIAN: Etida (iz albuma za mladež) (2′)
F. BURGMUELLER: La Fileuse op 109. br. 18 (3′)

4. Ime i prezime: MATE GRIPARIĆ
Mentor: VESELA BRENČIĆ GRIPARIĆ
Program:
W.A.Mozart: Sonata u C-duru,KV 309 I.st Allegro con spirito (4:00)
A.Hačaturijan: Toccata u es-molu, op.24 (6:00)

5. Ime i prezime: SILVIA LICUL
Mentor: Mariza Burić
Program:
J.S.Bach: Preludij u d molu br.6 iz 12 malih preludija
J.Haydn: Sonatina pastorale u A duru HOB XI:35 – I stavak
J.B.Duvernoy: Elegija op. 255

6. Ime i prezime: NATAŠA MIŠON
Mentor: Kristina Puh Leko
Program:
J. B. Cramer:Etida br. 58 1’30”
J. S. Bach: Preludij br.5 BWV 937 iz šest malih preludija 1’50”
F. Chopin: Nocturno op.9, br.2 5′

7.Ime i prezime: TAMARA PAVLIĆ
Mentor: Massimiliana Brajković
Program:
C.Ph.E.Bach: Mala Fantazija;
Th.Oesten: Dolly’s Dreaming and Awakening;
D.Agay: Dancing Leaves;
P.Creston: Toy Dance

8. Ime i prezime: KARLO STREL
Mentor: Hrvoje Puškarić
Program:
1.J.S.Bach: Dvoglasna invencija br.13 a-mol (1’30”)
2.C.Czerny: Etida br.41 Op.740 (1’30”)
3.F.Chopin: Valcer br.14 e-mol Op.post. (4′)

9. Ime i prezime: ANA TANASKOVIĆ
Mentor: SANDRA BURIĆ
Program:
M.Clementi: Sonatina u C-duru, op. 36, br. 1
I. stavak : Allegro
J. Haydn: Menuet G-dur
A. Gedike: Ples

10. Ime i prezime: KATARINA ULJANIĆ
Mentor: Aleksandra Golojka prof.
Program:
R. Schumann: Divlji jahač (0,42 min.)
P. I. Čajkovski: Starofrancuska pjesma ( 0,50 min.)
I. Berković: Varijacije na Paganinijevu temu (2,05 min.)
E. Satie: Petit Prélude à La Journée (iz Enfantillages Pittoresques) (0,46 min.)

II. KATEGORIJA

1. Ime i prezime: FILIP ALESSIO
Mentor: Mariza Burić
Program:
J.S.Bach: Troglasna invencija br.6
F.Mendelssohn-Bartholdy: Scherzo op.16 br.2

2. Ime i prezime: ALJA ERJAVEC
Mentor: Aleksandra Golojka
Program:
J. S. Bach: Dvoglasna invencija br. 1 u C duru
F. Burgmueller : Etida op. 109 br. 10
F. Chopin: Valcer op. 69 br. 2 u h molu

3. Ime i prezime: GAIA FABRIS
Mentor: Andrea Milohanić
Program:
O. RESPIGHI: Noccturno (4’20”)
I. JOSIPOVIĆ: Harlekanska etida (3’10”)

4. Ime i prezime: LINDA MARIĆ
Mentor: SUZANA URSIĆ
Program:
A.JENSEN: Etida u fis-molu, op.32 br.8 (1,30)
J.S.BACH: Dvoglasna invencija u D-duru, br.3, BWV 774 (1,30)
J.HAYDN: Sonata u e-molu, HOB.XVI:34, I. stavak – Presto (3,20)
F.CHOPIN: Valcer u cis-molu, op.64 br.2 (4,15)

5. Ime i prezime: REANA MILOŠ
Mentor: Andrea Milohanić
Program:
J.S.BACH: Dvoglasna invencija u B-duru BWV 785 (1’40”)
C. DEBUSSY:Clair de lune (5′)

6. Ime i prezime: MAJ PAJIĆ
Mentor: Ana Žunič
Program:
-D.Kabalevski:7 variacij na ukrajinsko ljudsko temo,op.51 št. 4; 2:30 min
-W.L.Gillock:Deserted Ball Room iz zbirke 24 preludijev; 1:00 min
-B.Glavina:Čebelica iz zbirke Drobtinice; 1:00 min
-F.Chopin:Poloneza v g-molu, op.Posth.,št.2; 4:30 min

7. Ime i prezime: NINA POSAR
Mentor: Nadia Šporčić
Program:
J.S.Bach, Dvoglasna invencija br.13,1 min
W.A.Mozart, Sonata br.8, KV310 u a -molu, 5 min
P.I.Čajkovski, Barcarolle, 5 min

8. Ime i prezime: ALESSANDRO ROLLI
Mentor: Matteo Fanni Canelles
Program:
matteo fanni Canelles: èclipse lunair(studio), 3min
kakatorian:toccata, 5min
Chopin:fantasie impromptu, 5min

III. KATEGORIJA

1. Ime i prezime: Maria Aurora Baccino
Mentor: Maria Giulia Scuor
Program:
Sonata op. 27 n. 2 – L.W. Beethoven – min. 15

2. Ime i prezime: WANDA BARUFFO
Mentor: Matteo Fanni Canelles
Program:
1)Notturno in si bemolle min. (Op.9 n.1); F.Chopin. durata 5:30
2)Preludio e fuga n.10; J. Bach durata 3:30
3)Sonata Op.10 n.1 L.V.Beethoven primo tempo durata 6:00, terzo tempo durata 3:30

3. Ime i prezime: Andrea Furlan
Mentor: Matteo Fanni Canelles / Flavio Zaccaria
Program:
– F.Chopin “Scherzo no.2” 10 min.
– F.Liszt Studio S.145 “Gnomenreigen” 3 min.
– F. Poulenc Suite Napoli “Caprice Italien” 5 min.

4. Ime i prezime: Wan Yee Yim
Mentor: Cristina Santin
Program:
Sergei. Rachmaninov: Preludio op.23 n.6 in Mi b Maggiore, Andante 3′ 30”
Ludwig van Beethoven: Sonata n.21 op.53, I movimento, Allegro con brio 9′
Nino Rota: Preludio n.2 1’15”
Chen Peixun: Autumn Moon on a Calm Lake 3′

Copyright Zaklada "Dr.Ing. Dino Škrapić, MBA" 2017

Izrada web stranica: Netlex