Slogan
Novità

Elenco dei partecipanti alla Rassegna dei giovani pianisti

Elenco dei partecipanti alla Rassegna dei giovani pianisti che si terra’ ad Albona il 25 marzo 2017.
il 25 marzo 2017

I. KATEGORIJA

1. Ime i prezime: JOSIP BENČIĆ
Mentor: Andrea Milohanić
Program:
I. JOSIPOVIĆ: Etida kao rondo (3′)
A. KHATCHATURIAN: Sonatina u C-duru, III. stavak (4′ 30”)

2. Ime i prezime: AMBRA DAMUGGIA
Mentor: Aleksandra Golojka prof.
Program:
F. Burgmueller: Inqietude op. 100 br. 18 (0,50 min.)
D. Kabalevski: Sonatina op.27 br. 18 ( 1,30 min.)
F. Chopin: Valcer u a molu op. posth. ( 3.01 min.)

3. Ime i prezime: NIKA FABRIS
Mentor: Andrea Milohanić
Program:
M. CLEMENTI: Sonatina op.36 br.5, III. stavak (2’50”)
A. KHACHATURIAN: Etida (iz albuma za mladež) (2′)
F. BURGMUELLER: La Fileuse op 109. br. 18 (3′)

4. Ime i prezime: MATE GRIPARIĆ
Mentor: VESELA BRENČIĆ GRIPARIĆ
Program:
W.A.Mozart: Sonata u C-duru,KV 309 I.st Allegro con spirito (4:00)
A.Hačaturijan: Toccata u es-molu, op.24 (6:00)

5. Ime i prezime: SILVIA LICUL
Mentor: Mariza Burić
Program:
J.S.Bach: Preludij u d molu br.6 iz 12 malih preludija
J.Haydn: Sonatina pastorale u A duru HOB XI:35 – I stavak
J.B.Duvernoy: Elegija op. 255

6. Ime i prezime: NATAŠA MIŠON
Mentor: Kristina Puh Leko
Program:
J. B. Cramer:Etida br. 58 1’30”
J. S. Bach: Preludij br.5 BWV 937 iz šest malih preludija 1’50”
F. Chopin: Nocturno op.9, br.2 5′

7.Ime i prezime: TAMARA PAVLIĆ
Mentor: Massimiliana Brajković
Program:
C.Ph.E.Bach: Mala Fantazija;
Th.Oesten: Dolly’s Dreaming and Awakening;
D.Agay: Dancing Leaves;
P.Creston: Toy Dance

8. Ime i prezime: KARLO STREL
Mentor: Hrvoje Puškarić
Program:
1.J.S.Bach: Dvoglasna invencija br.13 a-mol (1’30”)
2.C.Czerny: Etida br.41 Op.740 (1’30”)
3.F.Chopin: Valcer br.14 e-mol Op.post. (4′)

9. Ime i prezime: ANA TANASKOVIĆ
Mentor: SANDRA BURIĆ
Program:
M.Clementi: Sonatina u C-duru, op. 36, br. 1
I. stavak : Allegro
J. Haydn: Menuet G-dur
A. Gedike: Ples

10. Ime i prezime: KATARINA ULJANIĆ
Mentor: Aleksandra Golojka prof.
Program:
R. Schumann: Divlji jahač (0,42 min.)
P. I. Čajkovski: Starofrancuska pjesma ( 0,50 min.)
I. Berković: Varijacije na Paganinijevu temu (2,05 min.)
E. Satie: Petit Prélude à La Journée (iz Enfantillages Pittoresques) (0,46 min.)

II. KATEGORIJA

1. Ime i prezime: FILIP ALESSIO
Mentor: Mariza Burić
Program:
J.S.Bach: Troglasna invencija br.6
F.Mendelssohn-Bartholdy: Scherzo op.16 br.2

2. Ime i prezime: ALJA ERJAVEC
Mentor: Aleksandra Golojka
Program:
J. S. Bach: Dvoglasna invencija br. 1 u C duru
F. Burgmueller : Etida op. 109 br. 10
F. Chopin: Valcer op. 69 br. 2 u h molu

3. Ime i prezime: GAIA FABRIS
Mentor: Andrea Milohanić
Program:
O. RESPIGHI: Noccturno (4’20”)
I. JOSIPOVIĆ: Harlekanska etida (3’10”)

4. Ime i prezime: LINDA MARIĆ
Mentor: SUZANA URSIĆ
Program:
A.JENSEN: Etida u fis-molu, op.32 br.8 (1,30)
J.S.BACH: Dvoglasna invencija u D-duru, br.3, BWV 774 (1,30)
J.HAYDN: Sonata u e-molu, HOB.XVI:34, I. stavak – Presto (3,20)
F.CHOPIN: Valcer u cis-molu, op.64 br.2 (4,15)

5. Ime i prezime: REANA MILOŠ
Mentor: Andrea Milohanić
Program:
J.S.BACH: Dvoglasna invencija u B-duru BWV 785 (1’40”)
C. DEBUSSY:Clair de lune (5′)

6. Ime i prezime: MAJ PAJIĆ
Mentor: Ana Žunič
Program:
-D.Kabalevski:7 variacij na ukrajinsko ljudsko temo,op.51 št. 4; 2:30 min
-W.L.Gillock:Deserted Ball Room iz zbirke 24 preludijev; 1:00 min
-B.Glavina:Čebelica iz zbirke Drobtinice; 1:00 min
-F.Chopin:Poloneza v g-molu, op.Posth.,št.2; 4:30 min

7. Ime i prezime: NINA POSAR
Mentor: Nadia Šporčić
Program:
J.S.Bach, Dvoglasna invencija br.13,1 min
W.A.Mozart, Sonata br.8, KV310 u a -molu, 5 min
P.I.Čajkovski, Barcarolle, 5 min

8. Ime i prezime: ALESSANDRO ROLLI
Mentor: Matteo Fanni Canelles
Program:
matteo fanni Canelles: èclipse lunair(studio), 3min
kakatorian:toccata, 5min
Chopin:fantasie impromptu, 5min

III. KATEGORIJA

1. Ime i prezime: Maria Aurora Baccino
Mentor: Maria Giulia Scuor
Program:
Sonata op. 27 n. 2 – L.W. Beethoven – min. 15

2. Ime i prezime: WANDA BARUFFO
Mentor: Matteo Fanni Canelles
Program:
1)Notturno in si bemolle min. (Op.9 n.1); F.Chopin. durata 5:30
2)Preludio e fuga n.10; J. Bach durata 3:30
3)Sonata Op.10 n.1 L.V.Beethoven primo tempo durata 6:00, terzo tempo durata 3:30

3. Ime i prezime: Andrea Furlan
Mentor: Matteo Fanni Canelles / Flavio Zaccaria
Program:
– F.Chopin “Scherzo no.2” 10 min.
– F.Liszt Studio S.145 “Gnomenreigen” 3 min.
– F. Poulenc Suite Napoli “Caprice Italien” 5 min.

4. Ime i prezime: Wan Yee Yim
Mentor: Cristina Santin
Program:
Sergei. Rachmaninov: Preludio op.23 n.6 in Mi b Maggiore, Andante 3′ 30”
Ludwig van Beethoven: Sonata n.21 op.53, I movimento, Allegro con brio 9′
Nino Rota: Preludio n.2 1’15”
Chen Peixun: Autumn Moon on a Calm Lake 3′

Copyright Zaklada "Dr.Ing. Dino Škrapić, MBA" 2020

Izrada web stranica: Netlex